листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери

 


Јавен повик 2022.pdf

Објавено на: 21.04.2022 08:55:44
Документ БР.: DOC_10109-33/2022
Урнек: Јавен повик за собрание