Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2021 година


Stokopromet AD 2021 Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 26.04.2022 14:07:16
Документ БР.: DOC_12304-12/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи