Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех


bilans na uspeh 31.03.2022.xls

Објавено на: 27.04.2022 14:11:01
Документ БР.: DOC_12294-16/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.