Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01-31.03.2022 год.


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx Стокопромет АД.xlsx

Објавено на: 27.04.2022 14:36:45
Документ БР.: DOC_12294-22/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.