листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2022


Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2022.xlsx

Објавено на: 28.04.2022 09:00:51
Документ БР.: DOC_12294-25/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.