листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни и консолидирани финансиски извештаи за 2021 година


Ревидирани ФИ РЕПЛЕК АД 2021.pdf
Ревидирани консолидирани ФИ РЕПЛЕК 2021.pdf

Објавено на: 28.04.2022 09:32:03
Документ БР.: DOC_12304-14/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи