Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(3).xls

Објавено на: 28.04.2022 14:27:49
Документ БР.: DOC_12294-33/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.