листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Поради технички проблеми при конвертирање на документот денес го поставуваме повторно


Годишен извештај за работењето на Макстил за 2021_mk.pdf

Објавено на: 28.04.2022 14:29:49
Документ БР.: DOC_13285-73/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери