листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2022 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 29.04.2022 08:40:13
Документ БР.: DOC_12294-36/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.