листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01. - 01.03.2022


Биланс на успех 31.03.2022.xlsx

Објавено на: 29.04.2022 08:56:13
Документ БР.: DOC_12294-37/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.