листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.3.2022 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.3.2022 година.xls

Објавено на: 29.04.2022 08:58:00
Документ БР.: DOC_12294-38/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.