Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2022-31.03.2022


Nerevidiran finansiski izvestaj Sovremen dom 31-03-2022.xlsx

Објавено на: 29.04.2022 14:14:44
Документ БР.: DOC_12294-53/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.