листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран Билан на успех 01.01. -31,03,2022


Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2022 .xlsx

Објавено на: 29.04.2022 14:16:51
Документ БР.: DOC_12294-55/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.