Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.3.2022 година


ЦКБ АД Скопје - Неревидирани финансиски извештаи со 31.03.2022 година.xls

Објавено на: 29.04.2022 15:54:16
Документ БР.: DOC_12294-62/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.