листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2022-31.03.2022


Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 31.03.2022.xls

Објавено на: 29.04.2022 16:03:02
Документ БР.: DOC_12294-64/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.