листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските резултати за периодот 01.01.-31.03.2022-Макстил А.Д


Образложение кон постигнатите резултати јануари - март 2022.pdf

Објавено на: 29.04.2022 16:03:05
Документ БР.: DOC_10191-347/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации