листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - март 2023 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (7).xls

Објавено на: 02.05.2023 14:20:16
Документ БР.: DOC_12294-81/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.