листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Резултати од работењето во првите три месеци од 2022година


fin. izv. so 31.03.2022g.xls

Објавено на: 03.05.2022 14:03:05
Документ БР.: DOC_12294-77/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.