Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2022


3 Месечни известувања 2022.xls

Објавено на: 03.05.2022 14:03:32
Документ БР.: DOC_12294-78/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.