листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 


Годишен извештај за работењето 2021.pdf
Финален ревизорски извештај 2021 година.pdf

Објавено на: 03.05.2022 14:05:45
Документ БР.: DOC_12304-18/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи