листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за пер.01.01.-31.03.2022 година 

 


Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2022.xls

Објавено на: 03.05.2022 14:50:04
Документ БР.: DOC_12294-84/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.