листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех за период од 01,01,2022 до 31,03,2022


Биланс на успех 31,03,2022.xls

Објавено на: 03.05.2022 15:22:13
Документ БР.: DOC_12294-86/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.