листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварени финансиски резултати за период 01,01,2022 до 31,03,2022


Образложение за остварените резултати Јануари-Март 2022.doc

Објавено на: 03.05.2022 15:22:16
Документ БР.: DOC_10191-364/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации