листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2022


FI Replek AD 01.01-31.03.2022 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 03.05.2022 15:47:20
Документ БР.: DOC_12294-91/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.