листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01. - 31.03.2022


Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01 01 - 31 03 2022 .xlsx

Објавено на: 05.05.2022 14:22:28
Документ БР.: DOC_12294-98/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.