листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2022 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 11.05.2022 14:22:42
Документ БР.: DOC_12294-102/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.