Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2021г. со мислење на овластениот ревизор


Ревидирани финансиски извештаи за 2021г. со мислење на ревизорот.pdf

Објавено на: 11.05.2022 14:53:33
Документ БР.: DOC_12304-23/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи