листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2022г.


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 31.03.2022.docx

Објавено на: 13.05.2022 14:05:51
Документ БР.: DOC_10191-380/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации