листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

По Собрание на акционери:


Т-2.1.2Финансиски извештаи од овластен ревизор за 2021г..pdf
Т-2.1.3Годишен извештај за работа на Друштвото за 2021г..pdf

Објавено на: 13.05.2022 14:06:33
Документ БР.: DOC_12304-27/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи