листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2022 година


Биланс на успех 31,03,2022 - консолидиран .xls

Објавено на: 16.05.2022 15:20:53
Документ БР.: DOC_12294-108/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.