листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати 01.01-31.03.2022 година -  консолидација


Образложение за остварените резултати Јануари-Март 2022 - консолидација.doc

Објавено на: 16.05.2022 15:20:58
Документ БР.: DOC_10191-383/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации