Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани фин.извештај за 2021


финансиски извештај 2021 mzt.pdf
Izvestaj od revizorot 31.12.2021.pdf

Објавено на: 23.05.2022 14:07:24
Документ БР.: DOC_12304-41/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи