листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

 

Одлука за исплата на дивиденда за  2021 година


10. Одлука за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 23.05.2022 14:08:24
Документ БР.: DOC_10187-11/2022
Урнек: Дивиденден Календар