листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

 

Одлука за распределба на добивката за 2021 година


9. Одлука за распределба на добивката на ГД Гранит АД Скопје.pdf

Објавено на: 23.05.2022 14:08:24
Документ БР.: DOC_12287-15/2022
Урнек: Распределба на добивка