листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и годишен извештај  за 2021 година

 


5.1 Ревидирани посебни ФИ ГД Гранит 2021 година.pdf
5.2 Ревидирани консолидирани ФИ ГД Гранит 2021.pdf
4.1 Годишен извештај 2021.pdf

Објавено на: 23.05.2022 14:15:23
Документ БР.: DOC_12304-42/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи