Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај од Овластен ревизор


Definitiven revizorski izvestaj Angropromet 2021.pdf

Објавено на: 25.05.2022 14:15:12
Документ БР.: DOC_12304-44/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи