Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2021 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Revidirani finansiski izvestai za 2021.pdf

Објавено на: 26.05.2022 09:13:30
Документ БР.: DOC_12304-45/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи