листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката остварена по годишна сметка за 2021 година


6. Одлука за распределба на добивка.pdf

Објавено на: 26.05.2022 09:28:49
Документ БР.: DOC_12287-17/2022
Урнек: Распределба на добивка