Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај


1.1 Ревизорски извештај за 2021 година.pdf

Објавено на: 26.05.2022 09:28:54
Документ БР.: DOC_12304-46/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи