Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за работењето за 2021 година.


Триглав АД - Годишен извештај за работење 2021.pdf
ТРИГЛАВ АД - Ревидирани финансиски извештаи 2021.pdf

Објавено на: 26.05.2022 15:23:35
Документ БР.: DOC_12304-49/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи