листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на Оилко за 2021.pdf

Објавено на: 27.05.2022 08:39:04
Документ БР.: DOC_12304-51/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи