листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


Ревидирани финансиски извештаи 2021-Макстил А.Д Скопје


финансиски известаи 2021.pdf

Објавено на: 30.05.2022 14:41:51
Документ БР.: DOC_12304-55/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи