Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и годишен извештај за работењето


РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ Тутунски 2021 година_compressed.pdf
God.izvestaj za rabot.na TK AD Prilep za 2021 godina.pdf

Објавено на: 30.05.2022 15:21:52
Документ БР.: DOC_12304-56/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи