листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Годишен извештај на Управниот Одбор за работењето на Макпетрол АД во 2021 год.pdf

Објавено на: 31.05.2022 08:34:48
Документ БР.: DOC_10191-401/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации