Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

усвоени на редовното Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје

 


4.1.2. Финансиски извештај на ЦКБ АД Скопје за 2021 година.pdf
6. Извештај на Друштвото за ревизија „Грант Торнтон“ ДОО Скопје.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:13:51
Документ БР.: DOC_12304-66/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи