листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје гo објавува Годишниот извештај за работењето на Друштвото за 2021 година.


4.1_MKT Godisen izvestaj za rabotenjeto za 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:18:40
Документ БР.: DOC_10191-406/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации