Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Скопски пазар АД Скопје  за 2021 година

 


Revidirani finansiski izvestai Skopski pazar AD Skopje 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:15:20
Документ БР.: DOC_12304-68/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи