листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Дивиденден календар


odluka za isplata na dividenda.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:21:40
Документ БР.: DOC_10187-20/2022
Урнек: Дивиденден Календар