Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


drugi odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:21:40
Документ БР.: DOC_12283-76/2022
Урнек: Други одлуки од собрание