листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2021


Godisen izvestaj za 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:21:40
Документ БР.: DOC_10191-407/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации